Sveicināti!
Esmu dzirdējis no daudziem saviem klientiem,  ka viņiem nepatīk fotografēties, tie uzskata sevi par nefotogēniskiem un izjūt diskomfortu, redzot sava virzienā vērstu  fotokameru. Ja  Jūs aplūkosiet manas kāzu  fotogrāfiju sērijas , tad redzēsiet tajās skaistus un laimīgus cilvēkus, kas ir pārņemti ar vienu no skaistākajiem dzīves notikumiem. 
Kā to panākt? 
Viss ir vienkārši! Svarīgi ir izveidot uzticības pilnas attiecības , jo man ir jāsaprot, ko  jaunais pāris sagaida no manis, otrkārt-kā viņi vēlas pavadīt šo dienu. Jā, mēs neesam ideāli. 99% no mums nav modeļi un iespējams, Jums nav  profesionālas foto sesijas pieredzes. Patiesas emocijas ir tas, ko es gaidu no Jums, viss pārējais ir tehnikas ziņā. Kad Jūs mīlat viens otru un vēlaties būt kopā, Jūsu jūtas ir piepildītas ar maigumu un mīlestību, šo dienu mēs atcerēsimies ar pašās emocionāli krāšņākajās fotogrāfijās.
Mēs pārdomājam kāzu dienas gaitu, plānojam laiku, cenšamies to piepildīt maksimāli efektīvi.  Izvēlamies vietu, kur noritēs kāzu foto sesija- tās var būt gan Jūsu mīļākās zināmās vietas, gan piedāvāju savus variantus. Veidojam vizuālas skices, pārrunājam rakursus un pozas, kā arī vispiemērotākos sižetus konkrētajai vietai. Svarīgi, lai jaunais pāris nebūtu aizņemts sava skaistajā dienā ar organizatorisko jautājumu risināšanu, jo tā ir tikai viņu diena! 
Mans uzdevums ir panākt, lai jaunais pāris  man uzticas-tas ir viens no svarīgākajiem faktoriem , lai izveidotu spilgtas un neaizmirstamas fotogrāfijas. 
Jaunā pāra  uzdevums-realizēt  visas savas ieceres par šo dienu. 
Ja Jūs, vai kāds no Jūsu draugiem un paziņam ir fotogrāfa meklējumos, esmu ar prieku gatavs pieņemt pasūtījumu. Sazinieties ar mani pa
 e-pastu vai telefonu un rezervējiet vēlamos datumus.
Katrā piedāvājumā ietilpst konsultācija , un mēs kopā gatavojamies kāzu dienai. 
Ar cieņu,
Jūsu kāzu fotogrāfs
Juris Justs

Kāzas 2017

01.04. Alex & Madara

28.04. Alise & Pavel

04.05. Jānis & Yeoeun

10.06. Alise & Mihael

01.07. Egmonts & Madara

07.07. Aija & Ilārs

21.07. Daina & Raul

22.07. Larisa & Alexander

29.07. Anete & Ainars

11.08.Viktor & Anna

24.08. Oksana & Aleksejs

02.09. Amina & Juris

23.09. Ruta & Kaspars







+371 26364112

justsjuris@gmail.com

0
 .